shopify visitor statistics
Moda Sağlık ve Diyet

Kilolu kadınlar nasıl giyinmeli?

Bayandamoda.com her tip kadına ulaşmayı amaç edinmiş bir online dergi olduğundan; bugün ki ele aldığımız konuda kilolu bayanların nasıl giyinmesi gerektiğine dair oldu.

Kilolu kadınlar nasıl giyinmeli? Sorusunun elbette yanıtı bayandamoda.com adresindedir. Her vücut tipine göre şık ve görünmek istediğiniz gibi gösterecek kıyafet seçenekleri vardır. Önemli olan bu kıyafetleri bulup güzel bir şekilde kombin etmektir. Bu tip durumlarda iyi seçim güzel kombin ile Kilolu kadınlarında kendilerine yakışacak ve herkes tarafından beğenilecek bir giyim modası olabilir.

Kilolu kadınlar nasıl giyinmeli (2)

Tüyo 1: Yapılan araştırmalarla birlikte siyah kıyafetlerin kiloları sakladığı ve olduğundan daha zayıf gösterdiğini görüyoruz. Bu yüzde kilolu kadınlarımızın ilk etap da siyah kıyafetler tercih etmesini tavsiye ediyoruz.

Kilolu kadınlar nasıl giyinmeli (3)
Tüyo 2: Tam üzerinize oturan kıyafetlerden ziyade daha bol kıyafetler tercih edebilirsiniz. Bunlarda kiloları saklamak için başvurabileceğiniz bir yöntemdir.

Kilolu kadınlar nasıl giyinmeli (4)

Tüyo 3: Kilolu kadınların jean seçimleri boot-cut olursa bu onları daha seksi ve zayıf gösterecektir. Bunu da bir yere not alın deriz.

Kilolu kadınlar nasıl giyinmeli

Tüyo 4: Sürekli sabit renkleri tercih etmektense farklı ve cıvıl cıvıl dediğimiz renkleri de tercih edebilirsiniz. Fazla desenli olmayan ama farklı renklerde olan kıyafetlerde sizin için idealdir.


Yorum Yazınız

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Inline
Inline