shopify visitor statistics
Moda

Genç Kız Abiye Elbise Modelleri 2015

Abiyeler, özel gün ve gecelerin bayanlar için vazgeçilmezi olur iken bizde genç kızların tercih edebilecekleri birbirinden güzel ve şık abiyeleri tanıtmak ve fiyatları hakkında bilgiler sunmak istiyoruz.

Önü Kısa Arkası Uzun Abiye Modelleri

Son yıllarda genç kızların en çok tercih ettikleri abiye elbiseler arasında önü kısa arkası uzun abiye elbiseler yer alıyor. Abiye almak için mağazaları ziyaret ettiğinizde tercih edebileceğiniz modellerin başında önü kısa arkası uzun abiyeler yer almaktadır. Özellikle fit bir vücuda sahip bayanlar tarafından tercih edilmesi gerekilen önü kısa modeller katılacağınız organizasyonlarda tüm gözlerin sizin üzerinizde olmasını sağlayacak. Önü kısa arkası uzun abiye elbise modelleri 2015 yılında 99 lira ile 299 lira arasında fiyatlar ile sunulacak.

Desenli Mini Abiyeler

Abiyeler ile şık ve güzelliğini göstermek isteyen genç bayanlar birbirinden güzel desenlere sahip olan abiyeler ile cıvıl cıvıl bir görünüm sağlayabilirler. Abiye alacak olan genç kızların ilk olarak dikkatlerini çeken rengarenk abiyeler düğün gününden bir iş yemeğine kadar her alanda rahatlık ile kullanılabilecek. Desenli abiyeler arasında en çok ilgi gören modellerin ise çiçek desenli abiye elbiseler, leopar desenli abiyeler, zebra desenli abiyeler ile birlikte pek çok farklı renkten yer alan cıvıl cıvıl geometrik desenli abiyeler yer alıyor. Mini olarak iddialı ve cesur bayanların giyebileceği abiyeler olan bu modellere 69 liradan başlayan fiyatlar ile sahip olabileceksiniz.


Yorum Yazınız

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Inline
Inline