shopify visitor statistics
Moda

Defacto 2015 Uzun Tunik Modelleri

Her sene olduğu gibi 2015 yılında da birbirinden güzel kıyafetlere yer veren Defacto birbirinden güzel uzun tunikleri sizlere sunuyor. Kış modasında yer alan tayt ve çizme kombinini tamamlamak için tercih edebileceğiniz uzun tunikler pek çok çeşidi ile her alanda giyebileceğiniz modeller arasında yer alıyor. 2015 Defacto uzun kazak modelleri arasında ilk sırada çiçek desenli uzun kazak modelleri yer alıyor. Kış aylarında da çok şık ve dikkat çekici olmanızı sağlayacak olan Defacto 2015 çiçek desenli uzun kazaklar her çizme ve tayt ile uyum sağlayacak. Günlük hayatta ve özel günlerde tercih edilebilecek çiçek desenli uzun kazaklar yeni trendler arasında yer alır iken Defacto mağazalarında 2015 yılında 40 lira ile 100 lira arasında değişecek.

2015 Defacto uzun tunik modelleri arasında sizlere tanıtmak istediğimiz tek renk tuniklerde mevcut. Daha çok günlük hayatında rahat ve şık olmak isteyen bayanların tercih edecekleri tek renk uzun tunikleri yine pek çok kombin ile uyum içerisinde kullanabilirsiniz. 2015 kış modasının trend renkleri ile hazırlana uzun tunikler arasında özellikle kırmızı ve mor tonları dikkat çekiyor.

Defacto 2015 uzun tunik modelleri arasında leopar desenli ve zebra desenli şifon tuniklerde yer almakta. Şifon kumaş daha çok günlük hayatta tercih edilecek iken bu desenleri dikkat çekici olmak için özel günlerde de tercih edebilirsiniz. Bir parti ve ya bir akşam yemeğinde bu desenlere sahip uzun tunikler ile boy gösterebilirsiniz.


Yorum Yazınız

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Inline
Inline