shopify visitor statistics
Moda

Beyaz Abiye Elbise Modelleri 2015

Giyim dünyasında pek çok farklı abiye kadınlar için özel günlere sunulur iken model sayısının çok olması tercih yapar iken zorluklar yaşanmasına sebep oluyor. Bizde bu yazımızda sizlere 2015 yılında tercih edebileceğiniz birbirinden güzel beyaz abiye modellerini tanıtarak fiyatları hakkında bilgiler vermek istedik. Öncelikle abiye seçer iken dikkat etmeniz gereken nokta kilonuz ve boyunuz olur iken ne fazla kilolu nede fazla kısa veya uzun değil iseniz bu abiyeler tam size göre olacak.

2015 beyaz abiye elbiseleri arasında ilk olarak sizlere önü kısa arkası uzun elbiseleri tanıtmak istiyoruz. Oldukça iddialı abiyeler arasında yer alan ve dikkat çeken bu modeller şıklık yarışında ön planda olmanızı sağlayacak. Türkiye’de son yıllarda en çok dikkat çeken abiyeler arasındaki yerini alan önü kısa arkası uzun elbise modelleri genç kızların hayalini süsleyen abiyelerden olur iken yüksek topuklu bir abiye ayakkabısı ile oldukça güzel kombin yapılıyor. Tercih edebileceğiniz bu beyaz önü kısa arkası uzun abiye elbiseler ile bir prenses gibi görünebilir ve organizasyonda en çok dikkat çeken bayan olabilirsiniz.

Beyaz abiye elbiseler arasında tercih edebileceğiniz şık elbiseler arasında balık modellerde yer alıyor. Yine genç, güzel ve fit bir vücuda sahip olan bayanlar tarafından tercih edilmesi gereken kıyafetlerden olan balık abiye elbise modelleri 2015 yılında şık ve dikkat çekici olmanızı sağlayacak. Birbirinden güzel bu abiye elbiseler 99 liradan başlayan fiyatlar ile.


Yorum Yazınız

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Inline
Inline