shopify visitor statistics
Moda

2015 Kabarık Gelinlik Modelleri

Gelinlikler, bayanların en kutsal kıyafetleri arasında yer alır iken günümüzde sadece yaz aylarında değil kış aylarında da düğünler tercih edilmeye başlandı. Her mevsim gerçekleştirilen düğün törenleri için bizde bayanların tercih edebilecekleri birbirinden güzel gelinlikleri seçerek sunmak istedik. Bugün ki yazımda sizlere bayanlar tarafından en çok tercih edilen gelinlikler arasında yer alan kabarık gelinlik modellerini sunmak istiyorum. Hem genç ve ince vücuda sahip olan bayanlara hem de yetişkin veya fazla kilosu olan hanımlara hitap ettiği için çok fazla tercih edilen kabarık gelinlik modelleri pek çok farklı çeşit ile moda evlerinde ve düğün evlerinde yer alıyor. Moda tasarımcıları tarafından özenle hazırlanan gelinlikler bayanların ilgisini çeker iken fiyat olarak da uygun olan bu gelinlikler tercih ediliyor ve edilmeye devam edecek.

2015 kabarık gelinlik modelleri arasında ilk olarak dikkatimi taşlar ile süslenen modeller çekiyor. Birbirinden güzel ve parlayan taşlar ile hazırlanan gelinlikler taşlar ile adeta yeniden hayat bulunur iken özellikle genç kızların dikkatini çekiyor. Taşlar ile süslenen kabarık gelinliklerin fiyatı taşların değerine göre değişir iken ortalama 500 liradan başlıyor.

Kabarık gelinlikler arasında dantel hevesinden vazgeçemeyen bayanlara hitap eden modellerde yer alıyor. Hem üst hem de alt bölümlerinde çeşitli dantellerin süslendiği kabarık gelinlik modelleri moda evlerinde ilgi odağı olacak. Yine uygun fiyatlara sahip olan bu gelinliklere 500 lira ile 2000 lira arasında rakamlara sahip olabileceksiniz.


Yorum Yazınız

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Inline
Inline